O firmie

Jesteś tutaj

Dlaczego warto wybrać nas

Sprawdź co oferujemy - poznaj nas.


Kim jesteśmy?

Jesteśmy innowacyjną firmą świadczącą usługi w dziedzinie projektowania, sprzedaży i wdrażania zaawansowanych systemów elektroniczno-informatycznych. Młody zespół złożony z informatyków i elektroników najlepszych uczelni technicznych naszego kraju jest źródłem naszych sukcesów.

Co oferujemy?

Doświadczenie, rzetelność i indywidualne podejście do każdego Klienta. Powiedz czego oczekujesz, a my to stworzymy – tak działamy. W ramach realizowanych usług oferujemy pełne wsparcie w procesach implementacji proponowanych przez nas rozwiązań, począwszy od momentu zaprojektowania systemu, poprzez dobór najbardziej adekwatnego rozwiązania i wdrożenie tego rozwiązania.

Dla Kogo?

Nasze rozwiązania skierowane są do firm posiadających różnego rodzaju pojazdy. Nie tylko zapewniamy usługi monitoringu i lokalizacji, ale oferujemy również całościową usługę szeroko rozumianego zarządzania. Rozbudowane raporty połączone z integracją CRM pozwalają analizować i w odpowiedni sposób prezentować dane wysyłane z magistrali CAN, tachografów czy dodatkowych czujników.

 

 

Odwiedź nas na facebooku

Odwiedź nasz profil na facebooku. Znajdziesz tam informacje dotyczące aktualnych wydarzeń, nasze realizacje oraz informacje o projektach, nad którymi aktualnie pracujemy. Możesz także zadać nam pytanie lub poprosić o wycenę lub konsultację techniczną. Będziemy również wdzięczni za wszelkie pomysły oraz sugestie, które pozwolą nam na jeszcze lepszą obsługę klientów.

Nie zapomnij także kliknąć "Lubię to".

 

Znajdź nas

TransMobil

 

O nas

TransMobil – producent nowoczesnych systemów GPS, zarządzanie flotą aut, lokalizacja i monitoring GPS pojazdów, systemy kontroli paliwa.