MobileGPS

Jesteś tutaj

    

Mobile GPS to darmowa aplikacja łącząca funkcję zarządzania flotą pojazdów i lokalizowania poprzez smartfona. Dodatkowo określenie pozycji na cyfrowych mapach umożliwia w każdym momencie trafić do wyznaczonego celu. Aplikacja składa się z trzech modułów:

 

System GPS

W dzisiejszych czasach prowadzenie biznesu powinno być możliwe z dowolnego miejsca na Ziemi. Nasza firma wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom stworzyła aplikację pod najpopularniejszą platformę mobilną jaką jest android. Teraz w każdej chwili można kontrolować swoje pojazdy w prosty i szybki sposób.

 

Moduł „System GPS” umożliwia kontrolowanie bieżącej pozycji pojazdu, która jest wizualizowana na kilku mapach cyfrowych. Wspomniane mapy można przełączać w dowolnym momencie. Dane przypisane do konkretnego pojazdu na liście informują o ostatniej godzinie pozycji, dokładnym adresie, pobycie w strefie, prędkości, napięciu akumulatora, przebiegu (km) oraz kursie poruszania się. Użytkownik może z łatwością wygenerować raport przebiegu dzięki czemu szybko dostaje informacje o poszczególnych odcinkach pokonanych przez pojazd oraz sumę przejechanych kilometrów. Za wciśnięciem jednego przycisku istnieje także możliwość wizualizacji trasy pokonanej przez wybrany pojazd. Dodatkowo wszystkie informacje mogą być prezentowane w kilku wariantach które można na bieżąco zmieniać w każdej chwili.

 

 

Rejestrator GPS on-line

Dzięki temu modułowi można lokalizować pracowników, handlowców czy dzieci. Nasze rewolucyjne rozwiązanie pozwala na bieżąco odczytywać pozycję, prędkość czy kierunek ruchu. Nie ma przy tym znaczenia czy urządzenie działa w pojeździe przy szybkim przemieszczaniu się czy też osoba używająca urządzanie porusza się pieszo.

 

Nasza aplikacja, którą można pobrać bezpośrednio na urządzenie mobilne jest prosta w obsłudze, ale jednocześnie daje olbrzymie możliwości. Dzięki połączeniu najnowszych rozwiązań z dziedziny lokalizacji użytkownik otrzymuje możliwość nie tylko odczytywania bieżącej pozycji, ale dostaje również dostęp do rozbudowanego systemu TransMobil. Dzięki takiemu rozwiązaniu bez trudu można analizować całą historię przebytej drogi, odwiedzanych miejsc czy punktów POI. Istnieje również możliwość generowania różnego rodzaju raportów czy statystyk. Takie rozwiązanie sprawdza się znakomicie w firmach posiadających handlowców lub innych pracowników mobilnych, dzięki temu znamy ich pozycję na bieżąco.

 

Każdy wie jak ważna w dzisiejszych czasach jest ochrona dzieci. Nasze rozwiązanie sprawdza się w tym doskonale. Rodzic dostaje możliwość śledzenia przebytej drogi przez swoje dziecko np. Ze szkoły do domu. Wszystkie informacje są przekazywane na bieżąco do systemu, a podgląd może być prowadzony przez komputer jak również urządzenie mobilne.

 

 

Pozycja GPS

Moduł „Pozycja GPS” umożliwia kontrolowanie bieżącej pozycji użytkownika smartfona lub tabletu, która jest wizualizowana na kilku mapach cyfrowych. Wspomniane mapy można tak jak w przypadku modułu do obserwacji pojazdów przełączać w dowolnym momencie. Takie usprawnienie daje unikalną możliwość dokładnej lokalizacji potrzebnej np. przy poruszaniu się po górskich szlakach.

 

 

Sprawdź naszą ofertę

Zadzwoń teraz tel: +48 22 205-08-08

 

Znajdź nas

TransMobil

 

O nas

TransMobil – producent nowoczesnych systemów GPS, zarządzanie flotą aut, lokalizacja i monitoring GPS pojazdów, systemy kontroli paliwa.